úterý 1. listopadu 2016

Po návratu z Bavorska nás to táhlo ještě do naší podzimní přírody a tak jsme si v neděli odpoledne "střihli" Kokořínsko.

Stihli jsme toho hodně....naobědvali jsme se v Ráji, šli po žluté k bludišti a na vyhlídku, cestou jsme se kochali, sbírali houby, fotili.
Při zpáteční cestě jsme se zastavili ve Vysoké  v Domě řemesel ARCADIS. Posílili jsme se kávou a dortíkem a navštívili jsme výstavu keramiky v místní galerii.

Jak vy dobíjíte baterie před podzimními plískanicemi ?

Večer jsem doma dala  do vázy natrhané borůvčí, uvařili jsme si čaj, pustili si Vivaldiho a zapálili myrtu z bavorského kláštera.
Podzimní pohoda :-)
Mějte krásný listopad.

10 komentářů:

 1. Jéééé...krásne...vy si to viete užiť...

  OdpovědětSmazat
 2. I u nás je tak krásně...ach!!!.jen ty víkendy by mohly být delší a delší...:o)))měj se krásně. Ještě nic? Asi jí je líp v bříšku:o))..myslím a vzpomínám..Inka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Druhý termín za námi a stále nic :)
   Děkujeme za oblečky :-)

   Smazat
 3. Krásné dobíjení, krásný holubník....... já co dobila v práci za dva dny vybila :( a to ještě není pátek, že by daň za prodloužený víkend?
  Měj se krásně a čekám :)
  Jana

  OdpovědětSmazat
 4. Evi, Kokořínsko jsem měla letos v plánu na letní výlety, ale bohužel nedošlo na něj a tak se budu těšit na příští rok. To by bylo, abychom tam zase po letech nezajeli :o).
  Měj krásné dny, tuším, že jsi již velmi nedočkavá.
  Ála

  OdpovědětSmazat
 5. Ano, i nás máme hromadu krásných míst.
  Evi, i dnes ti přeji nedělní pohodu.
  Helena

  OdpovědětSmazat