středa 1. ledna 2014

PF 2014pour féliciter

Podkovička pro štěstí....

Podle horoskopu pro rok 2014 nás čeká nás rok plný změn a překvapení. Uvědomění si určitých pravd a reality, ale také hlubšího prožitku radosti. V roce 2014 pokračuje Saturn ve svém dlouhodobém putování Štírem. Tato konstelace přinese čas zúčtování. Jednotlivci i firmy, které mají finanční problémy, budou muset svoji situaci konečně přiznat sobě i svému okolí a začít ji řešit. Nejedná se ale pouze o čas zúčtování finančního. Každý by si sám za sebe měl přiznat, co špatného kde a komu udělal a postavit se k dané situaci čelem, a pokusit se nalézt řešení. Změna, a to i ta společná, začíná každým jednotlivcem. Prolomte zažité postupy i pravidla a staňte se vzorem dalším lidem, kteří se pokusí následovat vás na cestě k lepšímu. Přišel čas na změny, už není třeba vést dlouhé řeči, ale začít konat.


Co přát do roku 2014 ????

Přeji to samé jako vloni:


Nejdůležitější je vždycky zdraví !!!!....najít hodně příležitostí k zastavení, otevřít oči i srdce, ...pamatovat, že RADOST (třeba naše tvoření, naše blogy) je VÍC než úspěch.......no prostě dokonale prožít čas!!!!
Přejme si, aby nás život bavil a užijme si ho!

A takový  opět "bavící" a zážitkový rok 2014 přeji   všem.  


Kamarádka mi přinesla krásné větve ze své zahrádky, tak jsem si vytvořila silvestrovské a novoroční aranžmá na jídelní stůl:
1 komentář:

  1. Omlouvám se, omylem jsem smazala komentáře. Teď si tu pěkně nadávám, že s tím neumím zacházet:-) Eva

    OdpovědětVymazat