neděle 26. srpna 2018

Včerejší sobota v pražské ZOO, zvládli jsme ji křížem krážem.... naše šťastné dítě ❤❤❤....nadšená úplně ze všeho...vytrvalá pozorovatelka všech zvířat...nejraději by k některým vlezla.....chodila pěšky celo dobu, pak usnula v kočárku a my si dali v klidu kafe. V dětské ZOO objeven vláček, museli jsme dát několik jízd a přesto jsme odcházeli s brekem :-)
 To bylo dojmů a zážitků.

Co vy a ZOO? Chodíte?

8 komentářů:

 1. Ahoj Evi, v pražské ZOO jsem nebyla už asi 100 let 😁 Před pár lety v plzeňské a byla jsem mile překvapena, jak se změnila. Klece nahradily velké výběhy, zvířata mají prostor, ZOO je o mnoho větší než bývala. Do cirkusu ze zásady nechodím, ale ZOO mi nevadí.
  Hezky den jste si užili, malá je krásná princezna.
  Měj se prima, Petra

  OdpovědětVymazat
 2. Já nechodím, ale naštěstí se vždycky někdo najde, kdo mé syny do ZOO vzal a všichni byli spokojeni ;-) Hezkou neděli Evi, D.

  OdpovědětVymazat
 3. Evi, to musel být pro vaši princeznu nej den.Měli jsme to tak, tak, naše děti zoo milovaly.Pražská nás před par lety zklamala,mmj.hodně peněz za málo muziky 😉.Za nás nejhezčí zoo už každoročně je Lešná...
  Mějte se moc fajn i další dny.

  OdpovědětVymazat
 4. ...už je to velká slečna :-)..
  V pražské jsem zatím nebyla. krásnou neděli, Ivana.

  OdpovědětVymazat
 5. ZOO byla každoroční návštěva (i víckrát za rok), dokud byly děti malé. U nás hlavně ve Dvoře Králové, ta je taky krásná a je od nás kousek. Praha byla sváteční :)
  Holčička je nádherná!
  Katka

  OdpovědětVymazat
 6. Evi, hezky jste si Zoo užili. My jsme chodili, když byli děti malé, teď už jsme dlouho nebyli.
  Hezký večer. D.

  OdpovědětVymazat
 7. Bože, je úžasná!
  ZOO mám moc ráda, i když jsem už celkem dlouho v žádné nebyla.
  Evi, měj hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat