neděle 8. dubna 2018

Jaro je tady.....už to začíná......procházky s kočárkem a s panenkou, s kyblíčkem a bábovičkami  na písek, houpání na houpačce...takhle trávíme s Lolinkou  každé dubnové odpoledne. Některá dopoledne chodí s maminkou na cvičení a zpívání...je šťastná mezi dětmi.
Loli je pohodářka, ale už se taky začíná prosazovat...takže někdy i pořádný pláč...a včera i první rozbité koleno:)
Já byla dneska na thajské masáži v Praze. Cestou jsem se zastavila v Levných knihách....nesmím tam chodit, protože nikdy neodejdu s prázdnou......skoro se mi nákup nevešel do tašky....ale chci u své vnučky rozvíjet jako správná učitelka kognitivní dovednosti, motoriku, vnímání, slovní zásobu, soustředění a kdo ví co ještě.-)).....a tak nakupuji a nakupuji
....a taky jsem nezapomněla na sebe.
V práci jsme dostali profipresovač a k němu se přece hodí pořádný hrnek, že? 

Jaký byl víkend u vás?
16 komentářů:

 1. Evi, vaše Loli mě baví, ženská každým coulem. Kočárek s panenkou, panenka nové šaty, teď knížky. Pravda, já když vlezu do levných knih, nikdy neodcházím s prázdnou. No jo, ty spokojené babičky, viď.
  Měj se krásně a užívejte odpoledních procházek. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nás taky baví každý den... bydlí od nás 50

   Vymazat
 2. Evi, jsi správňácká babička, co pro svoji vnučku udělá téměř nemožné. A tak to má být, vždyť Lolinka je zlatíčko. :o)
  Přeji krásný večer. D.

  OdpovědětVymazat
 3. To víš, že budeš nakupovat a nakupovat. Stále se pro Lolinku něco bude hodit. Lolinka je šikulka, je vidět, že cvičení ji baví.
  Měj se hezky!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. Lolinka je ták roztomilá. Nedávno jsme s Bertíkem taky chodili do cvičení. To už není, ale kamarádi nám zůstali - jemu i mě. D.

  OdpovědětVymazat
 5. Čo už môže byť krajšie a zmysluplnejšie ako stráviť voľný čas s tak roztomilou vnučkou. Obchod s knihami je aj pre mňa nebezpečné miesto, ani nie tak pre mňa ako pre moju peňaženku :-). Prajem krásne jarné dni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musim souhlasit, jsou to nejkrásnější chvíle ;)

   Vymazat
 6. Loli je skvělá!Přeji krásné dny:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Evi, musím říct, že jednou chci být taky taková babička. Líbí se mi, že se neomezuješ jen na hlídání, to by ti učitelská čest nedovolila, a já to chápu.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 8. Evi, je vidět, že jsi babička, tak jak má být! Se vším všudy! Lolinka je kouzelná a vůbec se ti nedivím. A knížky? Já už mám zákaz..prý se jim nevejdou do bytu..ale nevzdávám to! Chalupa je veliká:o))..Měj se krásně..Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My to teda vedeme, viď?
   Včera jsem byla v Německu a nakupovala jsem hadříky jen pro Lolinku :))))

   Vymazat