úterý 2. května 2017Kdysi jsme se na jedné z našich cest seznámili s dvojicí....a od té doby podnikáme spolu jednu až dvě dovolené ročně. A všem nám to vyhovuje:-) I na letošní jarní dovolené jsme byli pospolu. Už víme, co od sebe očekávat. Něco podnikáme společně, něco každá dvojice sama....u vínečka vzpomínáme na to prožité a plánujeme to budoucí.

 Na Mallorce jsme čerpali energii.....ze vzduchu prosyceného solí, ze sluníčka, z moře...ochutnávali jsme kávu, kde se dalo....u toho poslouchali pouliční umělce, hráli minigolf, obdivovali několikasetletý olivovník, citrusy obsypané stromy, staré obchody, architekturu.....bylo fajn.
24 komentářů:

 1. Krásné fotky.Hezké dny přeji

  OdpovědětVymazat
 2. Evi,Vy si ten život umíte užívat!Tak přeji i pekne všední květnové dny!

  OdpovědětVymazat
 3. Z fotek čiší dovolenková pohoda.Je fajn být pospolu s přáteli, od kterých vím, co mohu čekat a vím, že jsou chvíle s nimi příjemné.
  Hezké dny i tady!
  Hanka z Podkrkonoší

  OdpovědětVymazat
 4. je fajn mať takých spoludovolenkárov...rada sa inšpirujem z vašich destinácií...jana

  OdpovědětVymazat
 5. Evičko, to jsem se u tebe pěkně ohřála, i do toho moře bych hned hupsla! :-) Ačkoliv na koupačku to asi ještě nebylo, viď? Moře je nejspíš ještě pěkně studené.
  Na Mallorce jsem byla asi před 7 lety, byla to má první letecká dovolená a dovolená u moře vůbec. Navštívili jsme ji však v letní sezóně a to zde nebylo k hnutí, o plážích ani nemluvím, odpoledne ležela hlava na hlavě. Vy jste si jistě užili Mallorcu klidnější, ještě bez návalů turistů a to muselo být moc fajn, obzvlášť ve společnosti fajnových dlouholetých přátel. :-) Tak přeji mnoho dalších spokojených společných cest a dovolených! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, moře nebylo nic moc- asi 16 st. Ale lidi se koupali, my ne :)

   Vymazat
  2. Ty jo, tak tam já bych taky nevzlezla! :-)

   Vymazat
  3. Otužilců bylo dost:-)

   Vymazat
 6. Evi, hezky jste si užívali dovolenou. Krásné fotky a ten strom je skvostný.
  Přeji příjemný návrat do reality a pohodový květen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návrat nebyl nic moc. Tady je vše hektické. Eva

   Vymazat
 7. Je super mít dobré přátele na dovolenou, je to vzácnost a moc vám to přeji.
  Evi, měj pohodové odpoledne. Helena

  OdpovědětVymazat
 8. Evi, díky za krásné fotky, těším se čím dál víc.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 9. Evi,opět krásné fotky a pokud jste si užili v příjemné společnosti přátel, tak co si víc přát.Tak snad jen klidný zbytek školního roku a co nejrychleji blížící se prázdniny:o)))! Měj se krásně Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P. S. Jezdí s námi dva chlapi a super ;)
   Ty dva měsíce budou náročné. Už plánuji nějakou letní cestu. A kam letos vy ??? Zase to jistí Amerika nebo bude nějaké překvapeni ?

   Vymazat
 10. V tomto ročním období to muselo být fajn. Mám ráda se takhle procházet po okolí a poznávat, nejlépe u kafíčka. Hezké dny D.

  OdpovědětVymazat
 11. Je dobré keď máte priateľov, alebo len známych s ktorými viete ísť na dovolenku. U nás by to ani tak nefungovalo, lebo manžel nemusí takéto dovolenky a ja zase jeho turistiku. Ale 35 rokov sme to vydržali, už to nejak vydržíme spolu. Prekrásne fotky sa podarili. Príjemný deň prajem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já a manžel - to je taky někdy velký kompromis :-)

   Vymazat