sobota 3. února 2018

Doznívají ve mně lednové školní dostihy..... naordinovala jsem si RELAX.
 Včerejší prázdninový pátek: byla jsem se poválet v termálních lázních...nahřát se, nasolit se, dobít ztracenou energii.....dnes jsem měla naplánované kino. ...sešlo z něho, manžela převálcovala sobotní lenora. Chtěla bych vidět film NIT PŘÍZRAKŮ-viděla jsem ukázku...a nominace na Oskary je asi oprávněná.....a tak zase pletu, odebírám čtivo z nepřečteného stohu časopisů.... a v podvečer nás navštívilo to naše štěstí největší.....začala říkat LOLA:-)....je to holka šikovná:-)))).
Prohlížení knížek a časopisů je její největší zábava.


Co vy? 
Jak odpočíváte? 
Jste unavení nebo sršíte energií????14 komentářů:

 1. Pololetí je důvod pro relax. Já se taky dneska jen poflakuji...
  Hezkou neděli
  Stáňa (http://werka13.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. Evi,myslím,že tohle vaše štěstí je nad všechny Oskary ;-) .Je to smíšek.Teď čtu všechno a pořád,nemocnice je na to stvořená ;-).Budu mít načteno na roky dopředu.Tak hezkou neděli i k vám.H.

  OdpovědětVymazat
 3. Energii zrovna nesrším. Chybí mi slunce, které u nás je na svoje paprsky dosti skoupé. Ale úplně se tím převálcovat nenechám. Stále mám něco rozpracované a i rozečtené............jako Lolinka :-)
  Hezkou neděli!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. Já sice nemám za sebou žádné školní dostihy, ale relax ten si dopřávám co to jde - hlavně pletení. Hezkou neděli Evi, D.

  OdpovědětVymazat
 5. Evi, nějak nestíhám odpočívat. Stále se na mne toho valí tolik, dávám si asi moc úkolů, co chci a co musím stihnout. Ale v úterý jdu po dlouhé době na kosmetiku a na tu opravdu těším. Tam snad vypnu.
  Přeji krásnou neděli. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pojmenovala jsi to moc dobře : dáváme si :-(
   Je třeba polevit.

   Vymazat
 6. Evi, trochu závidím ty termály, to bych teď potřebovala. Ještě stále ladíme mamčin nový byt, ale před chvilkou jsme přijeli z lesa, tak právě teď mi je dobře!
  Lola je kouzelná a šikovná!
  Měj hezké dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Evi, Lolinka je krásná a šikulka...a ty zase krásně pleteš..my už dorazili domů a Emička má zánět středního ucha..jsou to radosti:o(..Ten relax ti tiše závidím..budu muset taky zpomalit..ale jak? Tento týden mám hned 3 schůzky pro rodiče deváťáků..předávám přihlášky a zápisové lístky..takže 3x týdně do večera..pak si snad odpočinu:o)..měj se moc krásně a pohodově.Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeee tak ať se vám brzo Emička uzdraví.
   My si ty dostihy děláme často samy, bohužel :-(
   Ale mysli ma sebe a odpočívej. Taky se snažím , pokud to jde a už se těším na nějaké cestování. Spřádám plány :)))
   Přéji hezký týden. Eva

   Vymazat